Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 10641 | Broj poruka: 75772

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1


Kontracepcijske pilule


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

CATRICE

15.12.2019. 22:55

Postovani,

Nakon uzimanja 2 pilule iz nove kutije prestala sam sa uzimanjem kontracepcije buduci da mi je ginekologica rekla kako ne mogu nastaviti dalje obzirom su mi povisene jetrene probe. Danas, 4 dana nakon, pocela sam krvariti. Napominjem kako mi je menstruacija zavrsila ovaj tjedan u utorak.

Molim Vas da mi odgovorite da li je to normalna pojava nakon prestanka?

Hvala i lp.

Ivo Balenović, dr. med.

16.12.2019. 10:00

Poštovana, to je normalna pojava nakon prestanka tableta.