krvarenje

mariam

Postovani!
Rodila sam prije tri mjeseca i porod je bio normalan, a babinje su protekle bez problema. Bila sam na kontroli sest tjedana kasnije i sve je bilo u redu. Od kontrole sam se usudila imati spolne odnose jer je doktor potvrdio da nema problema.Zanima me da li je normalno da i nakon tri mjeseca od poroda osjecam jaku bol kod odnosa i obavezno krvarim nekoliko dana nakon odnosa.Koliko jos dugo ce to sve trajati. Inace zadnji papa test je bio u redu. Puno puno hvala na odgovoru !

prof. dr. Josip Djelmiš

Nije normalno što krvarite i imate bolove nakon odnosa. Javite se ponovno svom ginekologu.