Krvarenje nakon menstruacije?

Amra812

Postovani, imam dvoje djece male. I sve redovni nakon njih. Nisam nikad uzimala pilule ni nista.
Mengu sam.redovno dobila 25.11-30.11 i evo skoro vidim sluzavo krvarenje. Nisam.imala.odnose nakon mesntruacije da napomenem. Pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radi o ovulacijskom krvarenju. Nije ništa opasno.

Em3456

Poštovani, 14.10. sam dobila menstruaciju na vrijeme i trajala je 5 dana. Nekoliko tjedana prije imala sam spolne odnose. 18. mi je završila menstruacija i bilo je još malo smeđeg iscjedka, danas sam opet dobila nekakvo lagano krvarenje kao na početku menstruacije. Također danas sam se cjepila protiv gripe, da li bi to moglo imati veze sa time. Postoji li mogućnost za trudnoću ili je to samo menstruacija?..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je nastupila menstruacija trudnoću možete isključiti. Vjerojatno se radi o zaostaloj krvi.