Krvarenje nakon spolnog odnosa

zagreb2000

Pozdrav, imam 18 godina i imam dečka i prilikom našeg zadnjeg spolnog odnosa, točnije uoči predigre(prstenjačenja) kada je izvadio prste bili su krvavi..no, tijekom toga mene nije ništa zabolilo niti me sad 1 dan poslije ništa ne boli, ali i dalje imam mala krvarenja. Je li to razlog za brigu i odlasku ginekologu ili ne?
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda i anamnestičkih podataka je nemoguće reći o čemu se radi. Možda je došlo do ozljede sluznice tijekom odnosa, možda je početak menstruacije, možda je u pitanju ovulacijsko krvarenje (ukoliko je sredina ciklusa)