Kvrzica unutar rodnice

maturantica

Postovani
Danas sam priliko umetanja menstrualne casice prstom osjetila nekakvu malenu izbocinu, rekla bi da ja maksimalno velicine graska, mozda i mrvicu manja, glatka, tvrđa, lagano pomicna, bezbolna na dodi, na stijenci rodnice, malo vislje na mojoj lijevoj strani. Ne znam od kada je tu, nisam ju ranije skuzila, pa me sokiralo, bojim se da nije nesto ozbiljno.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda je nemoguće reći o čemu se radi, no moguće da je u pitanju karunkul himenalis (ostatak himena).