Leukociti i lecenje?

Maree955

Postovani

Bila sam danas kod dr koja je rekla da bi ranicu na grlicu materice samo spalila, jer je jako mala, ali da moram uraditi bris jer imam leukocite. Bila sam III grupa, Papa II. Kaze da je najbolje prvo dr toga resiti, pa spaljivati da ne bi doslo do infekcije. Kako da se resim leukocita iz sekreta?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem neki od vaginalnih probiotika koji pomažu uspostavi normalne mikrovaginalne flore i fiziološkog ph rodnice, te na taj način preveniraju i pomažu u liječenju infekcija.

Maree955

Hvala Vam
Da li mi mozete preporuciti neki lek a da ima na trzistu u Srbiji? Moze li pomoci gynophilus?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Gynophilus je odličan izbor.

Maree955

Da li je dovoljno 7 dana, pa da ponovim bris ili duze?

Hvala Vam puno na odgovorima, divni ste
Veliki pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Uzmite ih tijekom 14 dana.