Trudnoća u vrijeme analnog sexa

afrikanka

Poštovani,
ja i moj decko prakticiramo analni sex,pa me zanima jeli moguca trudnoca ako mi on povremeno tijekom odnosa stimulira klitoris penisom? tj,da li mogu spermiji iz tkz. predejakulata dospjeti u rodnicu iako ga on tamo ne stavlja?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, na takav način nećete ostati trudna.

suby

mene zanima jedna stvar,,,,,,imao sam analni odnos sa djevojkom...i prilikom tog odnosa je sperma izasla u njen analni otvor,,,,,,,,i zanima me da li mozda moze zatrudnjeti ili nesss slicno??????????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, ako je zaista tako neće doći do trudnoće.

lasmelihas

Postovani,

Hvala na odgovoru.
Zanima me da li sperma propada u anusu I nakon koliko vremena ?

Hvala,

Pozdrav,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije važno koliko spermiji prežive u anusu ili crijevu. Totalno nevažno jer se tim odnosom ne ostaje trudan.

Ajla223

Postovani, molim vas za odgovor, odnosno, po vasem misljenju, postoji li mogucnost trudnoce u slucaju analnog seksa, koji je zapravo bio neka vrsta 'pokusaja' takvog necega jer je trajao samo 5-6 min, jer sam osjecala veliku bol, pa smo prestali.Decko nije svrsio za vrijeme toga odnosa, medjutim je prije, dok smo se ''mazili''. Djevica sam jos uvijek, pa me zanima da li je moguca trudnoca tu na ikakav nacin?

Ajla223

Odnosno, zanima me, moze li tu sperma na bilo kakav nacin iscuriti u vaginu? Meni to zvuci nemoguce da samo udje u vaginu,te oplodi jajnu stanicu, posebno zbog toga sto sam jos djevica. Ispricavam se, no vrlo sam neiskusna i nadam se da se brinem bez razloga.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Isključivo analnim odnosom nije moguća trudnoće.

Ajla223

Ispricavam se, da li to znaci da na ovaj opisani nacin, ne postoji mogucnost trudnoce? Hvala vam na strpljenju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

Djemail

Postovani..
Interesuje me jedna stvar..
Nedavno smo devojka I ja imali analni odnos.. Po prvi put.. Pritom nismo bili pripremljeni za to, kada smo probali pocelo da boli jer je bilo suvo.. Pa smo uzeli kremu koja nije za te stvari vec za negu koze.. Dosta smo stavili I onda je lepo islo.. Ali u jednom trenutku kada sam penis izvadio iz zadnjice, iz nje je iscurila neka braonkasta tecnost vise vodenog izgleda.. Imalo je miris na gnoj a I boja je tako bila.. Sad me interesuje, nece biti neki problem devojci? I sta je to bilo? Sta se to desilo? Zbog cega? I sta je to izaslo? Mozda je glupo pitanje ali to prvi put vidim da se tako desi.. Hvala unapred na odgovoru.. Ps. Djemail

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće imati problema. Iscjedak je od stolice i miris koji se pritom javio.

Xxxvvv1

Poštovani imam jedno pitanje.
Radi se o tome da smo prije dve noći moja devojka i ja imali analni seks interesuje me dok smo imali analni seks ja sam ponekada u medju vremenu izvadio svoj penis i trljao ga o njenu vaginu...
Dok sam pokušavao da ubacim svoj penis on bi ponekad skliznuo i dotako njenu vaginu pritom je curilo malo sperme iz njega interesuje me može li ostati na takav nacin trudna?
Inače devojka je trudna.
Hvala vam puno na odogovru!

Xxxvvv1

Ispričavam se doktore inače devojka je djevica pogresno sam napisao .

Sadwww

Poštovani doktore pisao sam vam sa drugog profila ali nisam dobio odgovor.
Pre tri dana sam prakticirao sa devojkom analni seks i radi se o tome da sam je pre toga zadovoljio jezikom pa sam posle toga imali analni seks u medju vremenu ponekad bi ga izvadio i trljao o njenu vaginu iz njega je curilo malo sperme pa sam sad bas zabrinut da li može ostati na takav nacin trudna nisam ulazio u vaginu nego sam isao samo po njoj. Zanima me postoji li mogućnost da na takav nacin ostane trudna ili da udje malo sperme u vaginu.
Inače devojka je nevina ali bilo su joj plodni dani.
Molim vas za brz odgovor jer sam bas zabrinut.
Hvala vam puno
Unapred!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani XXXvvv1, trudnoća na taj način nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Sadwww, na taj način ne može doći do trudnoće.