menstruacija

tamara55555

imam pitanje, dobila sam mengu, i sljedeći dan kad sam ustala otišla na wc iz mene je doslovce ispala krvava loptica 2sa2cm, bi li trebala biti zabrinuta, prije 2mjeseca sam prestala piti kontracepcijske tablete, može li to biti neka posljedica toga??
pomagajte

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, vjerovatno se radi o odljevu čitave sluznice endometrija. Ne brinite to se često događa.