rotavirus

martina111111

Dobar dan! Trudna sam 37 tjedana. Imam kćer koja se zarazila rotavirusom, bila u bolnici na liječenju i ja sam bila s njom 4 dana, njoj je sada bolje. Sada ja imam već 4 dana simptome slične, proljev, mučnine, bolovi u trbuhu, ali ne povraćam i nemam temperaturu. Zanima me dali se može dogoditi što mojoj bebi? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako su simptomi blagi mislim da ne. Ako su proljevi jako izraženi, ako imate temperaturu, svakako se javite na infektologiju.