Menstruacija

Ivy124

Pozdrav imam pitanje dakle decko i ja smo imali vise puta odnos bez zastite on je svrsio izvan ali je bilo blizu tako da je sve "iskliznulo" i nakon toga smo opet ponovili, e sad prije tjedan i pol dana sam pocela imati jake zelje za odredenom hranom osjecati se umorno i ne naspavano i nagle bolove u trbuhu kao pred menstruaciju a prije tjedan dana su me grudi pocele boliti inace nisu ni kada bi trebala dobiti i sad sam dobila menstruaciju 3 dana ranije s bolovima kao i uobicajeno ali jucerasnja menstruacija je bila slabija nego inace i svijetlo crvene dok je danas tamnija i s ugroscima pa me zanima vase misljenje o tome hvaka vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dobili ste menstruaciju i ne postoji mogućnost trudnoće.

Sur123

Postovani,
S partnerom je doslo do ejakulacije tokom spolnog odnosa, ali za vrijeme prvog menstrualnog dana. Takoder dan sam prije uzela pilulu kontracepcijsku, prvu u nizu. Postoji li mgoucnost trudnoce? Sada, 3. Dan menstruacije imam ucestalo mokrenje te pomalo zelenu stolicu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Bony_tina

Poštovani
zanima me dali antidepresivi koje uzimam mogu utjecati na obilnost menstruacije.Radi se o Xanaxu i Mirzatenu (koji je sedativan ad).Naime jučer sam dobila menstruaciju koja je jako oskudna i vodenasta.Imala sam sve simptome pms (bolne grudi ,akne)i kad je počela menstruacija sve se povuklo tj grudi ne bole ali skoro da nema krvi na ulošku.I inače su oskudne ali ne ovoliko.ovulaciju sam imala i jaki pms koji je trajao skoro 12 dana .Imam 40 godina .

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, antidepresivi mogu utjecati na menstruaciju.