Nedoumica!?

sluzbeno

Poštovani,
Sexualne odnose nemam (nevina sam), ali imam peting sa dečkom, na golo, dodirujemo se. Ali, on uvek ejakulira sa strane. Bude samo sluzi u toku tog našeg "odnosa".
Napisali ste mi da na takav način ne može da dođe do trudnoće. Jako sam uplašena.
Dakle, imala sam menstruaciju 11.05. i s obzirom da dobijam na 25-26 dana, očekivala sam je 5, 6, međutim dobila sam 3.06.
Jako je oskudna, crvene boje i najviše krvi izađe , onako u mlazu dok mokrim. Sad sam još više uplašena zašto mi je menstruacija oskudna.
Koji bi razlozi mogli da budu? I stina, sve vreme sam bila u strahu, i to paničnom strahu dok mi niste odgovorili, da na opisani način ne može da dođe do trudnoće.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, menstruacije ne moraju uvijek biti istog intenziteta i duljine trajanja. Ako se želite uvjeriti da niste trudni, uradite test na trudnoću.

sluzbeno

Poštovani,
Po Vašem savetu uradila sam test na trudnoću 11.06. i bio je negativan.
To znači da je menstruacija bila prava i da bezrazložno paničim?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Tako je.