Menstruacija i preejakulat

Joksica

Imao sam prvi odnos s devojkom poslednjeg dana njenog krvarenja(7.)dan
Kolike su šanse da zatrudni s obzirom da nismo koristili zaštitna sredstva i da nije bilo ejakulacije? To je bilo na početku, posle toga je stavljen prezervativ . Nakon odnosa sutradan je bilo malo krvi i sekreta na ulošku. Hvala unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenim podacima (neplodni dani + izostanak ejakulacije) ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Joksica

Zaboravio sam da kažem. Ciklus joj traje 28 dana, s tim da nekad porani 2 dana, a nekad zakasni 2 dana. I bez prezervativa je odnos trajao oko minut. Hvala unapred i ako može što pre odgovor na pitanje.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.