menstruacija poslije poroda

Božica

Poštovana doktorice,prije sedam mjeseci sam rodila četvrto
dijete i još uvijek nisam dobila menstruaciju.Po prijašnjim porodima
menstruacija bi se pojavila četiri do pet mjeseci poslije,ali sada
nešto ne štima.Još uvijek dojim dijete,ali i prije sam dojila do te
dobi pa je bilo drugačije.Recite,da li bi to bilo normalno stanje
ili bi bilo razloga za brigu?Kada bi se ciklus trebao ponovno
normalizirati?Hvala na odgovoru.

prof.dr. Josip Djelmiš

Ukoliko redovite dojite svoje dijete, ne treba te biti zabrinuti, menstruaciju će te dobiti nakon što prestanete dojiti dijete.
Savjet: nastavite dojiti svoje dijete.

srdačan pozdrav, prof Josip Djelmiš