Menstruacija&sex

Ivana

Kolika je vjerojatnost da djevojka ostane trudna ako je imala spolni odnos za vrijeme menstruacije i ako je dečko ejakulirao izvan nje?

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Ivana,
Nije moguća trudnoća ukoliko ste imali spolni odnos za vrijeme menstruacije.

Iva

Poštovani prof. dr. Josip Djelmiš,
Pišem Vam u vezi s vašim odgovorom na pitanje Menstruacija&sex u kojem ste ustvrdili da za vrijeme menstrualnog krvarenja nema mogućnosti trudnoće. Smatram, uz dužno poštovanje prema vašim gore nabrojanim titulama, da to jednostavno nije točno i ispravno. Također mislim da neka pitanja ne treba shvaćati olako, i iskreno se nadam da će djevojka iz pitanja pročitati i ovaj odgovor prije nego što krene u nezaštićene odnose sa mladićem iz pitanja.
Kako ipak ne bi ostalo na mojim, laičkim, opovrgavanjima prilažem link na stranicu gdje je pitanje razradila vaša kolegica iz struke. Nadam se da engleski jezik neće predstavljati problem.

http://www.ivillagehealth.com/exp...mens/qas/0,11816,166942_1295,00.html

Unaprijed hvala.