Krvarenje

Larisa

Postovani, unazad godinu dana u vrijeme ovulacije (12-14 dan ciklusa) imam krvarenja. Ponekad je to samo obojena sluz a ponekad i pravo obilno krvarenje kao menstruacija. Ta pojava traje od jednog do najvise tri dana i nakon toga iducih 14 dana nista do nove menstruacije. Bila sam kod lijecnika, pregledao me, ucinio ultrazvuk, papu i cervikalne briseve. Sve je u redu. On kaze da je to krvarenje uslijed ovulacije. Da li je to moguce??? Menstruacije su mi redovne svakih 28 dana. Imam 29 godina. Nitko iz moje okoline nema takvo iskustvo.

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Larisa,
Prema opisu vašh tegoba i nalazu ginekologa radi se o krvarenju uslijed ovulacije.