Moguca trudnoca?

Alice in wonderland

Pozdrav! Molila bi odgovo ako postoji mogucnost trudnoce. Nadam se da ne. Decko sa kim Sam Bila nismo se sexali Ali je sa glavom penisa prolazio i dirao tj. Trljao blizu ulaza u vaginu. I kad je svrsio bilo je cudno samo vise prozirna tekucina pa je opet prolazio blizu ulaza u vaginu ali ne sasvim unutra. Toliko se sjecam. Mozda je Malo i usao unutra Ali kratko I ne duboko. Mogu li biti sigurna da nije trudnoca moguca? Hvala Puno!

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenom, ne postoji mogućnost trudnoće.

Majss

Poštovani da li je moguća trudnoća ejakulacije u plodnim danima
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća je moguća.