Trudnoca ili uobicajeno kasnjenje menstruacije?

Aniicka24

Večer..da li je moguca trudnoca ili samo kasnjenje mjesecnice?
Naime 4.2 sam imala zasticen odnos..i menstruaciju dobila 5.2.
17.2 me probudila bol jajnika (desnog),ujutro sam mokrila te sam imala krvav iscjedak. Isla sam ginekologu i bez pregleda je rekla da je to ovulacija te sam narucena na pregled 12.3 nakon sljedece menstruacije.
Međutim 5.3 po kalendar aplikaciji sam trebala dobiti mjesecnicu ali vec mi po tom kalendaru kasni 3 dana. Imam bolne grudi i grceve. Zanima me da li je moguca trudnoca?

Aniicka24

Uz to sam 20.2 imala zasticen odnos zato me i zanima da li je moguca trudnocs ili je to nesto drugo? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli trudnoća nije moguća.

Aniicka24

Hvala Vam puno happy
Mislite da ce onda doci i da se ne trebam brinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Mislim da nema razloga za brigu.

Aniicka24

Hvala vam.
Medutim oprostite na dosadi,ali jucer mi je bilo nesto malo krvavo u iscjedku. A poslije toga samo zuci iscjedak bez krvi a bolilo me kao da imam menstruaciju,mislite da je to neka upala? Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće da se radi o upali. Savjetujem pregled.

Plota12

Pozdrav, zadnja menstruacija mi je bila 24.1.2019 trajala je do 28.1.
Imam redovite nezasticene spolne odnose. 6.3.2019 krenulo mi blago roza boja mislila sam da stize menstruacija, ali evo do danas jos uvijek mi se mijenja od crvene pa sve do smedje boje samo prilikom brisanja i na dnevnom ulosku. Procitala sam da implatacijsko krvarenje traje uglavnom 2 do 3 dana. Zanima me sta moze biti? Prehladjena sam i imam stresa u zadnje vrijeme ali nista pretjerano. Menstruacije mi nisu bolne i traju uglavnom 5 dana i nisu redovne.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test na trudnoću. To je jedini način da se ustanovi radi li se o implantacijskom krvarenju. Sve ostalo je puko teoretiziranje.

Aniicka24

Hvala Vam puno na savjetima,dobila sam menstruaciju jučer!
Lijep pozdrav happy

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.