Moguca trudnoca

Ana30092017

Dobar dan. Trebaju mi neke informacije. Ja i muz planiramo drugo dijete. Imali smo odnose zadnji put sinoc i prije toga jos 5 put i svih tih 6 puta je svrsio u mene. Pa bi me zanimalo dali sam trudna. Ima vec 4 dana imam mucnine vrtoglavicu i bol u dijelu abdomena kao da imam menstruaciju i grudi su mi postale osjetljive i tvrde. Jucer ujutro sam napravila test na trudnocu ali je bio negativan. Stoga bi me zwnimalo vase strucno misljenje. Dali da cekam iducu mjesecnicu i kada da napravim test i dali sam uopce trudna.
Unaprijed vam hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prerano je da bi se moglo znati radi li se o trudnoći. Ukoliko menstruacija ne nastupi na vrijeme uradite test.