Moguca trudnoca?

Linea123

Pozdrav, imam jedno pitanje..
Dakle, ja i deko cmo imali PETING preko odjece, s tim da je on imao samo gace, a ja nista, i dok smo to radili on je svrsio, al mi je par sekundi prije rekao da se odmaknem jer osjeca da ce svrsiti, sad me zanima kolika je sansa za trudnocu? mislim da su mi cak i bili plodni dani..strah me...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lijepo vas molim da se educirate. Naravno da se ne radi o mogućnosti trudnoći.

Hrvat96

Postovani!

Spavao sam s curom 14.2 i pukao nam je kondom ali nisam ejakulirao u nju.

Trebala je dobit 23.2( nedjelja) ali ona je cijeli dan imala samo smeđi iscjedak
24.2 (ponedjeljak)je dobila oko 10.30 u velikim kolicinama i 25.2(utorak) je dobila u ogromnim kolicinama i tako tjekom dana ali navece je prestala krvarit i sinoc i danas ima samo malo eđeg iscjedka......mislim menstruacjia pokazuje da nebi trebala bit trudna ali me brine ovo trajanje?
I da inace joj traje 4-5 dana.

Jeli moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da se ne radi o trudnoći.

StefanPg

Postovani doktore,imao sam odnos sa djevojkom danas bez kondoma i nisam ejakuirao u nju nego izvadio i masturbirao jos par sekundi i onda svrsio van nje.Moze li ona ikako ostati trudna,svi mi kazu da ne moze al me brinu one price o tekucini itd..Unaprijed zahvalan!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne, ako je doista bilo tako i ako niste bili preblizu ejakulacije.

Linea123

Ali njegov spolni ud je bio direktno uz moju vaginu, strah me da je mozda i prije svrsio u gace jer ni on tocno nezna pa da sto nije proslo kroz gace?? Kolike su sanse i da je prije svrsio dok je bio u gacama da je nesto moglo proci korz gace i da ostanem trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Neću više odgovorati na ovakva pitanja.

silvana1896

poštovani,kasni mi mjesečnica 15 dana, a več dva dana je malo curio nekakav smeđi iscjedak koji je danas stao. naručila sam se na pregled,ali dok čekam me i dalje zanima stručno mišljenje.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste spolno aktivana napravite test na trudnoću.

Linea123

ZNaci nema šanse da ostanem trudna ? Ni u kojem slučaju? Čitala sam po mnogim forumima i stvarno sam zabrinuta, svatko piše nešto.. Dakle da ponovim, ja nisam imala ništa na sebi, on je imao samo bokserice, preko bokserica su nam se trljali spolni organi, i on je svršio u bokserice, ja sam se nakon toga maknula.. molim vas da mi odgovorite, ne spavam nocima radi toga... MOLIM VAS sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim i što mislim o ovakvim pitanjima. Trošite moje vrijeme.

anonimac1946

Pozdrav, imam 18 godina i redovne cikluse koji idu od 28-32 dana, zadnju menstruaciju sam imala 16.02, eh sada u petak 28.02 ujutru kada se probudila imala sam nekoliko kapljica krvi na gacicama i odnos smo ponovili taj dan i naravno nisam svrsio, danas me boli donji dio stomaka na desnoj strani, odnos prije toga je bio 15.02, hvala .

anonimac1946

Zaboravila sam reci, imam veoma smrdljiv bijeli iscjedak (zastarijela riba) koji se javio prije 2-3 mjeseca i nakon toga sam pocela da pijem tablete za ciscenje i mazanje nekim gelom, pa me interesuje moze li ta krv biti povezana sa tableta ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anonimac riječ je vjerovatno o periovulacijskoj boli i sukrvici. Ne treba ništa poduzimati.

anonimac1946

Uvijek nesto zaboravim, stomak me poceo lagano boliti na desnoj strani i imam mucnine, ali sam citala neku stariju temu i to moze biti povezano sa upalom jajnika ? Posto se neoblacim pretjerano, a ponekad sjedim i na hladnom

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim.

Tonka20

Poštovani,
Imam 20 godina i redovne spolne odnose s dečkom. Zadnju menstruaciju sam imala 27.1. Ciklusi mi traju od 29-31 dan, i traju od 4-5 dana. Danas mi je 34 dan i još nisam dobila, da li postoji mogućnost da sam trudna s obzirom na sljedeće okolnosti: imala sam operaciju madeža pod lokalnom anestezijom 11.2 i bila sam pod velikim pritiskom, nemam mučnine ni slaboću, dobila sam prištiće i osjetim da mi stomak u donjem dijelu krulji kao i pred svaku menstruaciju. Čitala sam po internetu rane znakove trudnoće i ne pronalazim se. Nakon zadnjeg spolnog odnosa sve je bilo u redu, a sutra dan mi se dečko žalio da ga peče prilikom mokrenja i da poslije osjeti bol. Sad me zanima da li je tu možda prisutna neka upala kod mene i da mi zato kasni? Zbunjena sam i unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste ovaj ciklus bila spolno aktivna tada šansa postoji.
Napravite test svakako.

Linea123

IMAM PITANJE, ZASTO STE OVDJE OVAKO ODGVOORILI, A MENI STE REKLI DA NE?
Poštovani,
Zanima me da li sprema može prolazit kroz materijale? npr. što ukoliko je dečko ejakulirao na moje gaćice,da li to može dovesti do trudnoće,nije bilo izravnog kontakta vagine i sperme... ja osobno mislim da ne,ali čitam razne forume na netu,tako da ljudi svašta pišu...
i koliko je dugo sprema aktivna na zraku? po meni je nekoliko sekundi,i mislim da čim izađu spermiji ugibaju..više ne mogu plivati ako nisu odmah u dodiru sa vaginalnom tekućinom...
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Spermiji mogu živjeti u spermi van ginekološkog sustava izvjesno vrijeme ali ne toliko kratko koliko vi spominjete.
Što se tiče prolaska kroz tkaninu mogu proći jer su vrlo malenih dimenzija. Mada sumnjam da je kod Vas došlo do ulaska spermija u rodnicu ako niste imali odnos.
Stoga mogućnost teorije možemo svesti samo na teoretsku.