Mogucnost teudnoce

rebeka666

Postovani doktore..Zadnja menstruacije je bila 22.10.2020....a imala sam spolne odnose 1.11.2020. Pukao kondom sve oslo u mene...Popila EllaOne tabletu...imala sam nuspojave mucnine....Nakon 9 dana napravila test bio je negativan...Menstruaciju imam svakih 27-do 28 dana....jos nisam dobila...Dali je moguce zbog tablete poremecen ciklus...Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom najvjerojatnije je zbog tablete došlo do kašnjenja menstruacije. Pričekajte menstruaciju, pa ukoliko ne dođe u idućih tjedan dana, ponovite test.