Mogucnost trudnoce

jure999

Postovani, 6 dana prije ocekivane menstruacije(otprilike 23 dan ciklusa), imali smo spolni odnos. Prvih par minuta bio je nezasticen, a nakon toga smo nastavili s kondomom. Bez obzira sto smo kasnije nastavili s kondomom, prije ocekivane ejakilacije penis je izvađen iz vagine i nije se ejakuliralo u vaginu uopce ni sa ni bez kondoma. Djevojci menstruacija kasni 15 dana. Zabrinuti smo da li se na neki nacin moze raditi o trudnoci?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a i prema svemu što ste naveli smatram da trudnoća nije moguća. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans. Ipak, savjetujem test na trudnoću da se stanje razjasni.