Mogućnost trudnoće

cocacola123

Poštovani, zadnja menstruacija je bila 12.1.
Imala sam odnos 1.2., menstruaciju sam trebala dobiti danas, međutim nemam nikakav osjecaj da trebam dobiti menstruaciju, od svoje 14 godine uvijek prije menstruacije 4-5 dana me bole grudi, leđa, imam mali bol u stomaku i slicno, ovaj put nista. Da li je moguća trudnoća?
Unaprijed se zahvaljujem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.