Mogućnost trudnoće

anaqwert

Poštovani,

pijem kontracepcijske pilule adexa i trebala sam u četvrtak u 20 h popiti prvu tabletu nakon tjedan dana pauze. Taj isti dan popodne sam sa partnerom imala nezaštićeni spolni odnos i zaboravila sam taj dan popiti tu prvu tabletu. Popila sam tabletu u petak u 10 h ujutro, znači sa 14 sati zakašnjenja. Zanima me postoji li mogućnost da dođe do ovulacije i trudnoće.

Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost da dođe do ovulacije zbog tog kašnjenja je samo puka teorija, gotovo ravna nuli. Nastavite s redovitim uzimanjem tableta.