Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Mogućnost trudnoće


Autor Poruka

Beethoven

03.09.2020. 12:05

Poštovani, već 10 godina bez prekida koristim Qlaira kontracepcijske tablete. Ovaj mjesec sam zadnju mjesečnicu imala 15.8. Novo pakiranje sam trebala započeti 21.8. no kako smo suprug i ja s djecom bili na moru u mjestu gdje je samo jedna seoska ljekarna nisam kupila novo pakiranje jer nisu imali Qlairu. Vrativši se s mora počela sam novo pakiranje 24.8. i pila do 29.8. nakon čega sam u potpunosti prestala jer smo se muž i ja odlučili na treće dijete. Moram napomenuti da smo imali redovite seksualne odnose cijelo vrijeme od 21.8. bez ikakve dodatne zaštite s čime smo i nastavili i nakon 29.8. U ponedjeljak 31.8. pojavilo se oskudno krvarenje koje već danas prestaje pa je moje pitanje sljedeće : Je li moguće da se radi o implatacijskom krvarenju i jesam li mogla ostati trudna u vremenu od 21.8. kad smo imali nezaštićene odnose i propuštene prve tri pilule iz novog pakiranja i bez dodatne zaštite u periodu od 24. do 29.8. što se inače u uputama Qlaire preporuča? Moja doktorica je na godišnjem odmoru trenutno pa vas molim za savjet. Unaprijed hvala i lijepi pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

03.09.2020. 17:20

Poštovana, moguće da se radilo o implantacijskom krvarenju. Uradite test.