Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Mogućnost trudnoće


Autor Poruka

Lesty

16.09.2020. 23:50

Dobar dan,

Oprostite sto otvaram novu temu, na odgovarajućim temama kad sam poslala, nigdje mi nije ostala zabilježena poruka pa se unaprijed ispricavam, ako se te poruke naknadno pojave.

Zadnju menstruaciju sam imala dana 12.8.,  a odnos s dečkom 23.8.. Par dana mi kasni menstruacija, ali inace mi nisu bas redovite, nekad dobijem isti dan, a nekad par dana kasnije. Odnos smo imali s kondomom i mislim da je sve bilo u redu, ali ako je ipak nesto poslo po krivu jel postoji mogućnost da sam ostala trudna, osim sto me malo bole grudi nemam nikakvih drugih simptoma ni menstruacije ni trudnoce?
I je li moguće da sam zbog straha umislila da sam trudna pa mi zbog stresa kasni menstruacija?

Ivo Balenović, dr. med.

17.09.2020. 13:15

Ako je odnos bio uz zaštitu ne postoji mogućnost trudnoće. Psihički faktor ima velikog utjecaja na menstruacijski ciklus. Možete uraditi test i tako se riješiti napetosti iščekivanja.