Moguća menopauza

ivanka991

Poštovani, imam 49 godina i posljednjih nekoliko mjeseci menstruacija mi je postala neredovita te mi se ciklus u potpunosti promjenio. Menstruacija mi trenutno kasni 45 dana te me zanima je li to normalno i je li moguće da je došlo do menopauze?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na Vašu dob neregularni ciklusi su najnormalnija pojava. Kada prođe godina dana od posljednje menstruacije možemo reći da je žena u menopauzi.