Mogucnost trudnoce

kaca726

Postovani doktore,
Veceras sam imala zasticen odnos sa deckom, s tim sto je predigram bez zastite trajala duze, odnos je zatim nastavljen sa zastitom i decko je posle 2,3 min ejakulirao u kondom, i bilo je sve u redu. Ima li sanse da je tokom predigre ipak nesto malo ispustio s obzirom da sam bila bas vlazna?
Ima li potrebe za pilulom?
Poslednje menstruacije:
traju 7 dana

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, predejakulat je sluz parauretralnih žlijezda i ne sadrži spermatozoide, stoga ne postoji mogućnost trudnoće od predejakulata.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.