Mogucnost trudnoce

kaca726

Postovani doktore,
Danas u toku dana sam imala dva nezasticena odnosa sa partnerom, prvi je bio sa ejakulacijom po meni, drugi je bio u pocetku bez ali sa oralnom zavrsnicom, izmedju prvog i drugog puta prosle je oko 2h, partner je urinirao pre drugog puta, da li postoji mogucnost da je ipak ostalo spremen i nakon toga?
Menstruacije su mi redovne na 27,28dana i traju 7 dana.Molim Vas za hitan dogovor da li je potrebna pilula za dan posle?
Poslednje su bile:

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome ne postoji mogućnost trudnoće.

owr23

Poštovani, imala sam odnose na 7, 9 i 14-ti dan ciklusa, odnosi na 7 i 9 dan su bili bez zaštite ali sa ejakulacijom vani a 14-ti dan na početku bez zaštite ali ubrzo je stavljen kondom danas mi je 16- ti dan i imam gusti bijeli iscjedak, ciklusi mi traju 28 dana. Postoji li mogućnost trudnoće ?

owr23

Također sam zaboravila spomenuti da imam lagane grčeve u donjem dijelu trbuha već par dana.
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ejakulat nije dospio u rodnicu, ne postoji mogućnost trudnoće.

Sakiiiii

Postovani, da li je moguca trudnoca ako se odnos desio 7 dana nakon prvog dana menstruacije, bio je zasticen, ali je mozda iscurelo malo ejakulata sa strane gde je gumica kondoma?

Ivo Balenović, dr. med.

Odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i trudnoća nije moguća.