Prvii puttt

kemii10

Postovani!
Imala sam prvi snosaj s deckom drugi dan nakon zavrsetka menstruacije. Za vrijeme snosaja me boljelo, ali nismo primjetili nikakvo krvarenje. Poslije snosaja me decko dirao prstima i primjetili smo dosta krvi. Ne razumijem zasto sam krvarila tako obilno i minimalne kolicine krvi i dan nakon odnosa "imam". Nije mi jasno je li to ima veze s himenom, menstruacijom ili necim trecim? (Koristili smo zastitu, bila sam nevina...)

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, krvarenje je posljedica defloracije - prsnuća himena.