Mogucnost trudnoce?

nxyk

Poštovani, pisala sam vec na drugoj temi o kašnjenju menstruacije (doduse, radilo se samo o jednom danu a ciklusi nisu redoviti i variraju od 30-36 dana). Spolni odnosi su bili sa zastitom(i za vrijeme plodnih dana) te je ejakuacija izvrsena izvan vagine. Menstruacija je stigla s danom kasnjenja (33 dan, 8.1.) popracena svim simptomima PMS-a. Prvi dan uz jake bolove i slabije krvarenje crvene boje. Tokom noci i ujutro obilno krvarenje tamno crvene boje s prisutnim ugruscima. Sljedeci dan(9.1.) krvarenje slabijeg intenziteta, jednom prisutan ugrusak. Sljedecu noc i jutro (10.1.) Ista stvar, kroz noc i ujutrk jaci intenzitet i ugrusci, kroz dan nesto slabije ali opet jace nego prethodni dan. Simptoma PMS-a vise nema, samo povremeno probadanje u donjem dijelu trbuha. Da li se radi o normalnoj ili laznoj menstruaciji?

Nesretnica

Poštovani,
imala sam spolni odnos u neplodnim danima prema računanju, ali zbog stresa nisam sigurna. Posljednja menstruacija je bila 20.12, a inače mi ciklus traje oko 25 dana (dan više-manje). Spolni odnos je bio 10.1. Tijekom odnosa je pukao kondom. Partner nije svršio i odmah je izvadio spolovilo. Nakon pola sata popila sam pilulu za dan poslije. Postoji li mogućnost trudnoće i ako da kolika je?
Hvala, lp.

Juks24

Naci ja i cura smo imali ne zasticeni spolni odnos nakon toga mi ga je izdrkala (oprostite na rijecniku) i za 50 minuta smo opet imali ne zasticeni spolni odnos zanima me dali je moguce da je trudna ako je ostalo na penisu malo spermija al prije toga sam 2 puta mokrio hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana nxyk, radi se o normalnoj menstruaciji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Nesretnica, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

Juks24

S tim da su joj taj dan na dan tog odnosa bili neplodni dani ali dan kasnije plodni i vec su joj 3 -4 dana plodni dani pa dali ppstoji mogucnost nezeljene trudnoce

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Juks24, mala je mogućnost da je nakon tog vremena još ostalo spermija sposobnih za oplodnju.