Mokraca u trudnoci

Petrusina

I samo da jos pitam. Imam onako jacu zutu mokracu u 17 tj trudnoce. A u petak sam bila na pregledu i sve je ok. Dali je to normalno. A zadnji nalazi su uredni samo kao neke rijetke bakterije ali kao vani ne unutra.
I reci te mi oticu mi jako zglobovi samo i gornji dio stopala koji jako malo splasne. I u desnoj ruci osjecam trnce i svako jutro se probudim sa utrnutim prstima. Jel to uredu

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na boju mokraće utječu mnoge stvari kao što je prehrana (vitamin B boji mokraću u žuto) i hidratacija organizma. Što se trnaca tiče savjetujem da učinite neurološki pregled.