Mons pubis

nika94

Poštovani,
U 37 tt sam i u zadnjih par dana sam primijetila da me kod okretanja u krevetu, dizanja iz kreveta ili čučnja jako boli između dvije stidne kosti(mons pubis ako se ne varam) ..osjećaj kao kada istegnem mišić

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na dob trudnoće to je uobičajena pojava.

Simke20

Poštovani!

Već par dana osjećam laganu bol u stidnoj kosti te ponekad i preponama. Trenutno sam u 29 tt, pregled imam za tjedan dana kad ću biti točno 30 tt. S obzirom da mi je cerviks skraćen ( na zadnjem pregledu 25mm, te sam na terapiji tokoliticima zbog kontrakcija ) malo me brine da se nisam počela otvarati. Imam propisano mirovanje. Inače bebu osjetim dosta nisko.
Da li je ova bol nešto što bi me trebalo brinuti?
Hvala Vam na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda Vam ne mogu odgovoriti, ali ako nema krvi/sukrvice, vjerojatno se ne otvarate.