Nagon na mokrenje

Leptirica14

Poštovani,zadnjih par mjeseci imam problema sa stalnim nagonom na mokrenje (ponekad me i peče dok mokrim),ali i obilnijim iscjetkom neugodnog mirisa. Urađeni su brisevi na klamidiju,ureaplazmu,i mycoplazmu. Sve je negativno. Moj ginekolog ne vidi u čemu je problem,a ja već ludim,jer mi je stvarno loše. Dali bi trebalo učiniti još neke briseve,tipa trihomonijaza ili sl. kako bi se otkrilo što je. Sigurna sam da je sa ginekološke strane,urinokultura ne pokazuje ništa. Molim pomoć. Hvala! L.p.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem urološku obradu, kompletan laboratorij i briseve uretre (mokraćne cijevi)