Nemogucnost trudnoce?

iuty94

Postovani, ispricavam se na glupom pitanju ali htjela bi biti sigurna.

Zadnjih nekoliko mjeseci uzimam redovito i uredno oralnu kontracepciju, svaki dan u isto vrijeme.
Zadnji spolni odnos sam imala 10.3., a nakon toga mentstruaciju 1.4. te bih sada trebala dobiti 29.4.
Mogu li sa sigurnoscu iskljuciti trudnocu? Imam neki cudan osjecaj u donijem dijelu trbuha pa zato pitam.
hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoću možete isključiti sa 100% sigurnočću.