Neredovno krvarenje

Jelenapppp

Postovani doktore, imala sam krvarenje, koje mi se nikada ranije nije dogodilo. Menstruacija mi je prosla pre nedelju dana, nezasticeni odnos sam imala dan posle prestanka sa dugogodisnjim partnerom. Danas, nakon nedelju dana kako je to proslo, imala sam obilano izlivanje sekreta, koje sam mogla da osetim, veoma obilno. To mi se cesto desavalo, mislila sam da je povezano sa eserihijom koli koju pokusavam bezuspesno godinama da resim. Svakog meseca mi se desavalo da mi se obilno izliva sekret. Kao i danas, u medjuvremenu sam imala u toku dana nezasticen odnos i nakon malo vise od sat vremena sam primetila krv , normalne boje, nije bilo malo a ni puno, slicno kao kada mi pocinje menstruacija. I to je to. Odmah je prestalo krvarenje. Brinem se, da li je moguce da sam trudna ili ima neke veze sa necim drugim. Da napomenem da sam zadnjih nedelju dana koristila Bactrim protiv eserihije i zavrsila antibiotik juce. Molim vas da mi odgovorite.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli, najvjerojatnije se radilo o ovulacijskom krvarenju. Nema razloga za brigu.