Neugodan osjećaj

www

Poštovani dr.

menstruaciju trebam dobiti 26.12. Ciklus mi je uredan po 28 dana. No sad u vrijeme ovulacije imala sam bolove te pojačan iscjedak i sluz koja je bila malo krvava. To je prestalo za dan -dva. No ja danas imam osjećaj peckanja i boli me donji dio maternice, trbuha. Imam osjećaj da svaki tren trebam dobiti menstruaciju (a ne trebam). Papa test i uzv sam radila u 6 mj. sve je bilo ok. O čemu se radi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno o periovulacijskoj boli i sukrvici sredinom ciklusa.

www

Poštovani dr.,

na što upućuje žućkasti iscjedak, sluz? Popraćen bolovima kao menstrualnim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno o upali u rodnici, cerviksu ili maternice.

babylips83

Postovani doktore,

moj partner i ja smo imali nezasticen odnos treci dan ciklusa, znaci prilicno je bilo menstruacijske krvi i zavrsilo se time da je on ejakulirao u mene. odmah nakon ejakulacije sam osjetila u vagini blagi osjecaj peckanja ali ne svuda vec samo na nekim odredjenim mjestima unutra. to je prestalo nakon nekih 10 minuta. da li mi mozete reci o cemu se radi jer sam citala da bih mogla biti alergicna na njegovu spermu sto nikako ne bih zeljela buduci da u buducnosti planiramo obitelj. I moram napomenuti da nismo koristili nikakve lubrikante, pa je i bilo malo suho jer se krv susi pa smo se potpomagali pljuvackom.

hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, osjećaj peckanja je posljedica nedovoljne vlažnosti, a može se raditi i o gljivičnoj upali. Ne radi se o alergiji na spermu.