Lactogyn vaginalne kapsule

anaqwert

Poštovani,
Koristim lactogyn vaginalete zbog cestih infekcija rodnice, trenutno ih koristim preventivno te već neko vrijeme nemam simptome. Zanima me mogu li imati spolne odnose tijekom koristenja lactogyn vaginaleta te povećavaju li one mogućnost trudnoce kod korištenja kondoma.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnose slobodno možete imati, a vaginalete ni na koji način ne utječu na mogućnost trudnoće.