Nevina, Mislim da sam trudna

aric

Postovani doktore

Da li moze djevojka ostati u drugom stanju od tih kapljica krvi, ako je nevina naravno?
Vec se 3 dana sikiram da li sam ili ne?
Trazim vasu pomoc jer ste specijalist
Ako moze brz odgovor...

Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da ne može od krvi, ali može od sperme ako je došlo do ejakulacije u rodnici.

aric

Izvinite
Kapljica ljubavi pogrijesila sam ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je došlo do ulaska sperme u ridnicu teoretski je moguće.

aida radoznala

Postovani doktore zabrinuta sam...nevina sam ali upraznjavam suhi sex s deckom,znaci onako trljamo se po spolnim organima...nije nikada svrsio na ili u vaginu uvijek je postrani ali meni menstruacija kasni vec 3 dana,da li sam trudna?? molim vas odgovorite. lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da niste trudna. Educirajte se.