Odgoda menstruacije

latica1982

Pošovani,
Pijem kontracepcijske pilule Logest, htjela sam odgoditi menstruaciju, pa sam nastavila s novim blisterom odmah nakon prvog bez sedmodnevne pauze, nakon popijenih 10ak pilula mi je krenuo smeđi iscjedak, a sada i svježa krv.. Što sada, da prestanem piti pilule kako bi menstruacija došla ili da popijem blister do kraja, ostalo mi je nekih 7-8 pilula? Unaprijed hvala na odgovoru i lp!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o probojnom krvarenju. Nije ništa opasno. Nastavite s uzimanjem tableta do kraja.