Otečena rodnica

Zovemseja

Poštovani,
Imam dojam osjetljivosti u vaginalnom području. Ponekad me malo svrbi, ali ništa previše, ali kao i da mi se pojavio osjećaj punoće dolje, tj nešto smeta. Ne znam kako bih bolje objasnila. Uzela sam ogledalo kako bih pogledala izgled i imam dojam da je rodica uža, točnije kao da je malo zadebljana i uža. Unutra se vidi ako bjelkastog iscjetka. Zadnjih me par dana boli donji dio trbuha i leđa, ali možda je to i zbog toga što bi menstruacija trebala doći.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema opisanom moguće da se radi o gljivičnoj upali. Savjetujem neki od vaginalnih antimikotika (Plymicol, Canesten, Rojazol, Vagisan myko kombi...)