ovulacijsko krvarenje?

marina

Štovana doktorice, zadnja menstruacija mi je neobično dugo trajala - 10-ak dana, pa sam već treći dan nakon završetka menstruacije počela primjećivati sluzavi iscjedak kao kod ovulacije, i to sa dosta tragova krvi u iscjetku. Ne mogu reći da krvarim, niti je iscjedak obilan, samo ima sluzi sa tragovima krvi. Da li to može biti ovulacijsko krvarenje? Nikad ga prije nisam imala. Ciklusi mi inače traju 27 dana.

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Prema Vašem opisu vjerojatno se radi o ovulacijskom krvarenju, koje Vas ne treba posebno zabrinjavati. Svakako sve pod uvjetom da je nalaz Papa testa i ginekološkog pregleda u granicama normale.