PCOS

Ne12la08

Pozdrav,bila sam na pregledu 14.9.
Doktor mi je rekao da je sve okej,papa uredab,jedino na desnom jajniku blagi PCO i dijagnoza amenorrhoea sec.

Prepisao mi je duphaston,sad vec pijem drugu turu.

Ali mene najvise zabrinjava moja plodnost,i hocu li moci zatrudniti. On mi je samo rekao da ako nebude dolazilo do plodnih dana da cemo ih izazvati,na sta ja nisam znala nista,dali ja uopce imam plodne dane il sta....vec sam sva rastresena i psihicki i fizicki. Jer decko i ja pokusavamo od 7.mj

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, da bi se dokazala ovulacija potrebno je odrediti razinu hormona progetserona u drugoj fazi ciklusa (21. dan). Ukoliko nema ovulacije, a radi se na trudnoći, potrebno je inducirati ovulaciju lijekovima.