Penis

max

Imam problema sa spolnim organom tocnije penisom.Dok je mali kozicu mogu navuci preko glavice ali kad naraste to je dosta tesko i boli me sa one strane kod trbuha.Kako je doslo do toga i kako to rijesiti?Moze li li to onemoguciti spolni odnos?Ako moze malo opsirnije..Zahvaljujem

Doc. dr. sc. S. Kupešić

Poštovani,
Zahvaljujem na Vašem upitu, te s obzirom da ono nije direktno vezano uz moju specijalnost morati ću Vas uputiti na "muškog ginekologa", specijalistu urologa-androloga koji će Vas izvjestiti o mogućnostima liječenja i objasniti Vam podrobnije vaš poremećaj. Nadam se da ćete naći odgovore na Vaša pitanja i uspješno riještiti dileme koje Vas tište.