Prvi put!

sluzbeno

Poštovani, planiram da po prvi put stupim u sexualne odnose. S obzirom da postoji doza straha od svega, a prvenstveno od neželjene trudnoće, molila bih Vas da mi odgovorite:
Da li je dovoljna zaštita kondom uz to da dečko ne ejakulira unutra, nego vani, čak i ako su plodni dani? (plodne dane ne mogu da odredim , jer ciklus varira od 21-28 dana)
Hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kondom je dovoljna zaštita i u vrijeme plodnih dana.