pilula

hana

Zanima me da li dugogodisnje koristenje kontracepcijske pilule (Cilest) moze imati stetno djelovanje po zdravlje?
Hvala

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Hana,
ukoliko ste rodili, tada ne ali ukoliko ste nerotkinja tada je potrebno učiniti pauzu i vidjeti da li će menstruacije radovito dolaziti a od neželjene trudnoće postoji niz načina kako se u tom razdoblju možete štititi: KONDOM NPR.