Pilule

Marko

Cura mi vec pije Triqular(mislim?) pilule 6-7 mjeseci i za sada nema problema ali me zanima jedna stvar..naime uzima ih svaki dan ali sve cesce joj se dogodi da jedan dan uzme kada si je odredila(12h) a drugi u 4h ili 7,znaci sa odstupanjima u vremenu ali sve je unutar 12 i 20 h...Da li moze biti kakvih problema i da li je smanjena ucinkovitost pilula?Uz pilule koristimo i kondom prilikom moje ejakulacije pa se nadamo da se ne trebamo previse brinuti?

Unaprijed Zahvaljujem!!

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovani Marko,
iako se ne trebate brinuti za svoju djevojku, nagovorite ju da HK uzima svaki dan u isto vrijeme.