Prezervativ u vodi?

Marko

Cura i Ja bismo probali vodit ljubav u vodi(mislim na obicnu i morsku) ali nebi htjeli bez prezervativa i brine nas da li se moze desiti nesto prezervativu dok ulazim u vaginu ispod vode(prezervativ bi obavezno bio stavljen prije dodira sa vodom)?
Znam da je mozda glupo pitanje ali ipak bi htjeli strucni odgovor sigurnosti radi...

Hvala Unaprijed!!
Marko

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovani Marko,
pazite da kondom ne bude prevelik, pa se ne trebate brinuti...