pitanje

mim

Molm Vas za odgovor....Uzimala sam stediril koji me dovodio do ludila....tesko sam ga podnosila i doktor mi je rekao da uzmem triquilar...Recite mi da li postoji mogucnost da i od triquilara budem tako psihicki nestabilna i da li postije neke tablete koje nemaju takvih nus pojava?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Nadam seda spomenuti Triquilar neće izazivati nuspojave koje ste osjećali uz primjenu Stedirila, s obzirom da se radi o novoj generaciji oralnih tricikličkih kontraceptiva. Naime, smatra se da suvremeniji oblik proizvodnje i nove generacije estrogena i progesterona uvjetujeu manji broj neželjenih nus pojava, koje su ipak izrazito relativne i ovise od pacijentice do pacijentice.