pitanje

tilia

Imam jedan mali problem.
Primjetila sam nekakvu bubuljicu unutar vagine, tj. ustvari na klitorisu na ulazu u vaginu. Bubuljica me ne boli, inače nemam nikakvih simptoma. Prije nekoliko dana sam primjetila prvo polagani svrbež na tom mjestu,,, no ta bubuljica nikako ne prolazi,,, Strah me je da je ozbiljan problem. Kod ginekologa nisam nikad bila a i strah me je ići.

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Bez detaljnog pregleda ne može se dati konkretan odgovor na Vaše pitanje, već Vas moram uputiti na ginekološki pregled kojim će se ustanoviti uzrok Vaših subjektivnih smetnji. Naime, može se raditi o kondilomu koji je posljedica virusne infekcije.