planiranje trudnoce

upit1234

Poštovani,
zbog velikih problema i stresa pijem ponekad xanax, kad me uhvati sikirancija da ću "izgorit",
uglavnom na svoju ruku, kad se osjećam loše(1-2 tjedno, ovisno o događajima).
E sad, planiram trudnoću i imam par nedoumica, treba li raditi neku pauzu od zadnjeg uzimanja lijeka? Ima li neka zamjena slična ovom lijeku, a za smirenje,
koja nije štetna za buduću trudnoću?

Hvala vam na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nije potrebna nikakva pauza. Slobodno možete raditi na trudnoći. U trudnoći možete uzimati normabel (apaurin).